واحد تحقیق و توسعه

با توجه به گسترش بازارهای رقابتی جهان و لزوم ارائه محصولات و خدمات برتر از سوی شركتهای بزرگ تولیدی و خدماتی، ضرورت ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه را بیش از پیش اهمیت بخشیده است. از این جهت واحد تحقیق و توسعه شرکت کالای پمپ، با هدف بهینه‌سازی عملكرد و بهبود خدمات ارائه شده؛ تاسیس گردید و تا کنون توانسته تاثیر بسزایی بر ضرورت انجام و توسعه فعالیت‌های شرکت کالای پمپ داشته باشد.

امروزه شرکتهایی در بازار رقابت موفق هستند که با بکارگیری تکنولوژی و دانش روز، محصولاتی با سطح بالایی از کیفیت و نوآوری تولید کنند و پاسخگوی نیاز روز مشتریان خود باشند. شرکت کالای پمپ نیز با قردادان این خط مشی در سرلوحه فعالیت های خود، واحد تحقیق و توسعه را بعنوان منبعی مهم برای نوآوری و محرکی مهم برای رشد شرکت، ملزم دانسته تا علاوه بر بهینه سازی عملکردهای شرکت به طراحی مدلهای جدید نیز اقدام نماید، بدین جهت واحد تحقیق و توسعه می تواند نقش مهمی بر روی کیفیت پمپ های تولیدی شرکت کالای پمپ داشته باشد.

  • طراحی پمپ های تولیدی شرکت کالای پمپ، با همکاری و تایید واحد طراحی و R&D شرکت آلبانی انگلستان و تامین پمپ های خاص صنعتی از طریق این شرکت.
  • قابلیت تست انواع الکتروپمپ ها تا ظرفیت 4000 متر مکعب بر ساعت با فشار 60 بار و ولتاژ 6000 ولت در کارخانه شرکت کالای پمپ.