خدمات پس از فروش

شرکت کالای پمپ جهت تسریع رفاه حال کاربران و مشتریان گرامی برخی خدمات را همراه با پمپ های تولیدی شرکت ارائه می نماید که از جمله این خدمات می توان به نظارت بر نصب و راه اندازی پمپ ها، تعمیرات پمپ های تولیدی و خدمات مشاوره ای در زمینه پمپ ها اشاره داشت.

این شرکت جهت کلیه قراردادها و پمپهای تولیدی خود، به منظور حصول اطمینان ار نحوه نصب و عملکرد صحیح پمپ ها، با استفاده از کارشناسان مجرب و کارآزموده، کلیه مراحل پیش راه اندازی و راه اندازی الکتروپمپ ها (مکانیکی و الکتریکی) در سایت را به انجام می رساند.

شرکت کالای پمپ تعمیرات پمپ های تولیدی را فراهم نموده تا کاربران و مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص های احتمالی محصولات تولیدی شرکت،در محل سایت و یا در کارخانه این شرکت، اقدام  نمایند.

یکسال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش، نشانگر تعهدکالای پمپ به اصل مشتری مداری وتلاش در روند ارتقاء سطح کیفی محصولات می باشد.

علاوه بر خدمات یاد شده این شرکت با تکیه بر تخصص و تجربه مهندسین و کارشناسان مجرب و کارآزموده نسبت به ارائه کلیه خدمات مشاوره ای به شرکتهای EPC و مصرف کننده نهایی در زمینه طراحی، ساخت، انتخاب صحیح پمپ ها، نصب، راه اندازی و تعمیرات پمپ ها اقدام می نماید.

جهت استفاده از خدمات پس از فروش شرکت کالای پمپ لطفآ فرم اطلاعاتی ذیل را تکمیل نمایید.
*نام شرکت:
*نام شخص:
*سمت:
*شماره تماس:
فاکس:
*پست الکترونیک:
*آدرس:
 
*مدل محصول:
*شماره سریال پمپ:
* سریال الکتروموتور:
*تاریخ بهره برداری:
*شرح خدمات درخواستی:
 

نام محصول شماره سریال پمپ سریال الکتروموتور حذف